top of page
 • Фото автораАнна Олексієнко

Технічні поради вибору ідеальної локації для весілля

Технічне забезпечення є важливою складовою атмосфери свята, оскільки воно дозволяє підсилити емоції та зробити подію незабутньою.


Ось кілька ключових моментів які варто врахувати на етапі підбору локації.

 • Акустика та звукопроникність

Оберіть місце з гарною акустикою, де звук добре поширюється.

Враховуйте розмір приміщення та його геометрію – великі відкриті простори можуть викликати ехо.

 • Електропостачання Переконайтеся, що локація має достатньо електропостачання для всіх потреб, тобто важливо розуміти скільки введено на локацію живлення Важливо уточнити, чи є можливість підключення до додаткових джерел живлення.

 • Освітлення Підбираючи місце, дивіться на природне та штучне освітлення. Важливо, щоб приміщення мало достатньо світла, або була можливість налаштувати освітлення зовнішніми джерелами.

 • Паркування Зверніть увагу на наявність зручної парковки для гостей та технічного персоналу, особливо якщо подія відбувається в приміщенні з обмеженим доступом.

 • Технічні обмеження Переконайтеся, що ви дослідили всі технічні обмеження локації, такі як правила щодо використання піротехніки, обмеження на використання певного обладнання тощо.

А в цьому розділі ми б хотіли перерахувати основні технічні фактори які Ви маєте врахувати, під час вибору локації та планування,


 1. Місце для обладнання: Впевніться, що вибрана локація має достатньо місця для розташування звукового та світлового обладнання, а також для встановлення подіуму чи сцени.

 2. Розмір сцени або подіуму: визначається від обраного гурту та кількості музикантів, а також від запланованого наповнення. Це важливо для забезпечення комфортної роботи музикантів та хореографів та виконання технічних райдерів зіркових артистів.


Приклад по різниці сценічного простору див. в схемі.
3.Можливості по висоті: висота стелі, виступів. На відкритому майданчику: гілки дерев, дроти електричні та інші. Ці дані важливі для розміщення сцени, а саме даху та екранів для трансляції відео.


4.Монтаж та демонтаж обладнання: визначіть та замалюйте схему заїзду автомобілів технічного забезпечення враховуючи, що чим зірковіші у вас артисти, тим більші будуть:

 • автомобілі вантажні

 • терміни монтажні та демонтажні

 • команди персоналу та кількість їх авто

 • зони для збереження додаткового обладнання

 • вимоги до заїзду та занесення обладнання

5.Електропостачання: Потрібно перевірити, чи є достатньо електропостачання для всієї техніки та обладнання, яке буде використовуватися, чи можливо необхідне додаткове живлення.


6.Розміщення рубки управління: для комфортності налаштувань та створення шоу необхідна пряма видимість сцени для команди режисерів (звук, відео, світло). Тож де саме Ви вбачаєте розміщення головного управління святкової програми вам доведеться обговорювати з зірковим артистом та технічною командою. Якщо ж цей момент не буде визначено, то за замовчанням рубка буде розміщена там де має бути на розгляд технічної команди.


7.Планування монтажу Врахуйте, скільки часу буде потрібно на монтаж та розміщення обладнання, цю інформацію вам надасть технічна команда, коли буде знати всю програму та можливості заїзду та занесення обладнання. Після уточнення обговоріть цей аспект з керівництвом локації та включіть цей час до графіка події. Пам'ятайте, що неможливо зробити технічні процеси занадто швидкими й ваші прорахунки ляжуть на плечі технічного персоналу та піддадуть ризику вашу подію.


Тож обираючи локацію для весілля, не забувайте, що це не лише місце для проведення свята, але й ключовий чинник для успішного технічного забезпечення події. Правильно обрана локація дозволить забезпечити комфортне та безперебійне проведення програми весілля, забезпечивши належний рівень звуку, світла та відео. Також, враховуючи технічні можливості локації, ви можете створити неповторну атмосферу та ефектні візуальні ефекти, які зроблять ваше весілля незабутнім для всіх гостей. Тож не забувайте про технічні аспекти при виборі місця для вашого святкування!


18 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page